Pálinkás Róbert
Sokkal több nyereséget szeretnél hazavinni?   Amint megnézted ezt a videót, készülj fel, hogy a fejedet fogod fogni, miután rájöttél, hogy szinte mindent rosszul csinálsz a marketingben, ha a
Pálinkás Róbert
Van négy olyan tényező, amelyek döntő szerepet játszanak abban, hogy egy hirdetés, egy marketing kampány, sőt, akár egy egész marketing stratégia bukás
Weiser István
Van valaki, aki mindenki másnál nagyobb listát
Langmár Zsuzsa
Sokan azt gondolják, hogy a szövegírás csak kreativitás kérdése. Pedig nem!
Pálinkás Róbert
Hogyan csinálj egy "rendben van", "nem rossz" középszerű ajánlatból olyat, ami annyira jó, hogy a potenciális vevőd egyszerűen nem tud neki ellenállni,
Hídvéghy Róbert
Volt már veled, hogy hónap végén értetlenül tekintettél vissza, hogy hová tűnt a pénzed? Tényleg természeti törvény, hogy senki sem képes átlátni a pénzáramlásait?
Mike Filsaime
Mit és hogyan kell tenned, hogy befektetés nélkül,
Langmár Zsuzsanna
A jó szövegírási képesség megtanulható! A vállalkozásodban a szövegírás képességére nagyobb szükséged van, mint gondolnád.
Wolf Gábor
Ismerd meg azokat a módszereket, amivel igazi
Pálinkás Róbert
A címéhez hűen ez a videó megmutatja, hogy hogyan kell NAGYBAN játszani az internet marketing játszmát, akár a meglévő értékesítési csatornáid
Kasza Tamás
Milyen lépéseket, és milyen sorrendben kell megtenned ahhoz, hogy a végeredmény sikeres üzletkötés, sikeres eladás legyen?  Kasza Tamás most beenged a kulisszák mögé és beavat a lezárás titkaiba!
Kasza Tamás
Ha a cégedben van értékesítés és még nem olvastad Kasza Tamás Lezárási útmutató című eBook-ját, akkor sok milliót érő tippektől vágtad eddig el magad.
Vira Sándor
Avagy gondolatok az ÁFA törvény alkalmazásának és ellenőrzésének néhány gyakorlati kérdéséről - könnyed stílusban.
Brian Tracy, Dr. Kürti Sándor + 12 további
14 elismert szakember segít Neked megtanulni a pénzkeresés művészetét - a többségük több százmillió Ft-ot keres évente!   A pénzkeresés képessége tanulható.   Ők is tanulták.
Surányi Ferenc
Tudod mi a kereskedelmi értékesítés legsikeresebb megoldása?
Kulcsár István Róbert
Mi dönti el, hogy webáruházad lesz, vagy csak egy
Haraszti Mihály
Van egy jó üzleti ötleted? Azonnal megvalósítod, vagy biztosra szeretnél menni?
Pálinkás Róbert
A legnagyobb kitörési lehetőség kis- és középvállalkozások számára.
Tonk Emil
Az egyre nagyobb és elégedettebb vásárlói kör
Wolf Gábor
Wolf Gábor bemutatja azokat a módszereket, amelyekkel rendkívül rövid idő alatt érheted el azt a pillanatot, amikor azt tudod mondani: Megvan az első 100 vevőm!