Surányi Ferenc
Az a legjobb ajánlat, amit a vevő aláír! Lehetne hosszasan ecsetelni, hogy mitől jó egy ajánlat, de a lényeg a végeredmény. Ha a tiedet írták alá, akkor az volt a "legjobb ajánlat".
Pálinkás Róbert
A címéhez hűen ez a videó megmutatja, hogy hogyan kell NAGYBAN játszani az internet marketing játszmát, akár a meglévő értékesítési csatornáid
Lakatos Zsuzsa
Hogyan csökkentheted idei adókötelezettségeid? Szeretnéd adózási szempontból is hatékonyan zárni az évet?
Kasza Tamás
Tudod, mi az egyik leghatásosabb és egyben legnehezebb értékesítési helyzet?
Kerner Tibor
Az emberi kapcsolatok kezelésének hagyományos módszerei - mint amiket például Dale Carnegie nagyszerű könyveiben találunk -  csak akkor vezetnek eredményre, ha a másik ember viselkedése együttműködő és racionális.
Wolf Gábor
Ismerd meg azokat a módszereket, amivel igazi
Surányi Ferenc
"Életem talán legjobb döntése volt, hogy a
Kasza Tamás
Ha a cégedben van értékesítés és még nem olvastad Kasza Tamás Lezárási útmutató című eBook-ját, akkor sok milliót érő tippektől vágtad eddig el magad.
Surányi Ferenc
Tudod mi a kereskedelmi értékesítés legsikeresebb megoldása?
Weiser István
Van valaki, aki mindenki másnál nagyobb listát
Brian Tracy, Dr. Kürti Sándor + 12 további
14 elismert szakember segít Neked megtanulni a pénzkeresés művészetét - a többségük több százmillió Ft-ot keres évente!   A pénzkeresés képessége tanulható.   Ők is tanulták.
Jagodics Rita
Ha nagykereskedő cég vagy és keresed a hatékony megoldást a vevőszerzés, marketing, értékesítés
Kasza Tamás
Kasza Tamás 10.000 értékesítőt képzett ki az utóbbi 15 évben. Mindegyikük megtanulta, hogyan duplázhatja meg a bevételét. Többségük meg is tette.
Haraszti Mihály
Van egy jó üzleti ötleted? Azonnal megvalósítod, vagy biztosra szeretnél menni?
Hídvéghy Róbert
Volt már veled, hogy hónap végén értetlenül tekintettél vissza, hogy hová tűnt a pénzed? Tényleg természeti törvény, hogy senki sem képes átlátni a pénzáramlásait?
Vira Sándor
Avagy gondolatok az ÁFA törvény alkalmazásának és ellenőrzésének néhány gyakorlati kérdéséről - könnyed stílusban.
Langmár Zsuzsanna
A jó szövegírási képesség megtanulható! A vállalkozásodban a szövegírás képességére nagyobb szükséged van, mint gondolnád.
Marketing Commando, Wolf Gábor
Mik azok a régi és új trükkök, amik felkeltik a figyelmet és eladják a portékádat?
Weiser István
Hogyan növelheted meg a forgalmadat videó megoldásokkal? Milyen videót és pontosan hogyan használj az átütő sikere érdekében? Ebben lesz segítségedre Weiser István.
Claude Hopkins
"Senkit, semmilyen szinten nem szabadna a reklámozás közelébe engedni, amíg hétszer el nem olvasta ezt a könyvet.