Pálinkás Róbert
Egy cég egyik legfőbb feladata - és gyakran egyben legnagyobb problémája - az, hogy vevőket szerezzen.
Marketing Commando, Wolf Gábor
Mik azok a régi és új trükkök, amik felkeltik a figyelmet és eladják a portékádat?
Pálinkás Róbert
A legnagyobb kitörési lehetőség kis- és középvállalkozások számára.
Pálinkás Róbert
Vállalkozónak lenni - művészet vagy tudomány? Egy kicsit mind a kettő...
Surányi Ferenc
Tudod mi a kereskedelmi értékesítés legsikeresebb megoldása?
Tarnócay Zsolt, Pálinkás Róbert
Itt az ideje, hogy megismerd, milyen eredményt hozhatnak valójában számodra a kültéri reklámfelületek.
Pálinkás Róbert
Van négy olyan tényező, amelyek döntő szerepet játszanak abban, hogy egy hirdetés, egy marketing kampány, sőt, akár egy egész marketing stratégia bukás
Kasza Tamás
Ha ma nem úgy teljesítenek az értékesítőid, ahogy szeretnéd, itt az ideje, hogy egy nagyságrendet
Hídvéghy Róbert
Volt már veled, hogy hónap végén értetlenül tekintettél vissza, hogy hová tűnt a pénzed? Tényleg természeti törvény, hogy senki sem képes átlátni a pénzáramlásait?
Pálinkás Róbert
Mi a Marketingiskola? A tanulás forradalmian új formája.
Pálinkás Róbert
Sokkal több nyereséget szeretnél hazavinni?   Amint megnézted ezt a videót, készülj fel, hogy a fejedet fogod fogni, miután rájöttél, hogy szinte mindent rosszul csinálsz a marketingben, ha a
Kasza Tamás
Kasza Tamás 10.000 értékesítőt képzett ki az utóbbi 15 évben. Mindegyikük megtanulta, hogyan duplázhatja meg a bevételét. Többségük meg is tette.
Wolf Gábor
Ismerd meg azokat a módszereket, amivel igazi
Tonk Emil
Az egyre nagyobb és elégedettebb vásárlói kör
Claude Hopkins
Kerner Tibor
Az emberi kapcsolatok kezelésének hagyományos módszerei - mint amiket például Dale Carnegie nagyszerű könyveiben találunk -  csak akkor vezetnek eredményre, ha a másik ember viselkedése együttműködő és racionális.
Claude Hopkins
"Senkit, semmilyen szinten nem szabadna a reklámozás közelébe engedni, amíg hétszer el nem olvasta ezt a könyvet. Nekem megváltoztatta az életem irányát.
Pálinkás Róbert
Hogyan csinálj egy "rendben van", "nem rossz" középszerű ajánlatból olyat, ami annyira jó, hogy a potenciális vevőd egyszerűen nem tud neki ellenállni,
Mike Filsaime
Mit és hogyan kell tenned, hogy befektetés nélkül,
Wolf Gábor
Wolf Gábor bemutatja azokat a módszereket, amelyekkel rendkívül rövid idő alatt érheted el azt a pillanatot, amikor azt tudod mondani: Megvan az első 100 vevőm!